Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

1.605 tétel
1. oldal / 37

a kategória kiemelt termékei:
Kárpáthy Jenő: 2 db. havas erdő, vízpart olaj vászon festmény párban Kárpáthy Jenő: 2 db. havas erdő, vízpart olaj vászon festmény párban
Hitelesített felhasználó
49.000 HUF 189.94 USD
SCHÜTZ CILLI 591-592-593 HIBATLAN 3 DARAB 39 CM(RITKA  SERIA) SCHÜTZ CILLI 591-592-593 HIBATLAN 3 DARAB 39 CM(RITKA  SERIA)
99.000 HUF
66.000 HUF 255.83 USD
VOLKOV MIHAIL - NYÁR 38,5 X 49 cm olaj, farost VOLKOV MIHAIL - NYÁR 38,5 X 49 cm olaj, farost
Hitelesített felhasználó
12.000 HUF 46.51 USD
VOLKOV MIHAIL - BIBLIA 2 25 X 30 cm olaj, farost VOLKOV MIHAIL - BIBLIA 2 25 X 30 cm olaj, farost
Hitelesített felhasználó
7.000 HUF 27.13 USD
Antal Irén 35X33 cm Lovaskocsi, akvarell, papír, szignózott Antal Irén 35X33 cm Lovaskocsi, akvarell, papír, szignózott
Hitelesített felhasználó
7.000 HUF 27.13 USD
Király Béla (1902-1985): Falusi utca részlet Király Béla (1902-1985): Falusi utca részlet
Hitelesített felhasználó
17.000 HUF 65.90 USD
Buda Gellért hegy Duna vontatógőzössel színes lithográfia Buda Gellért hegy Duna vontatógőzössel színes lithográfia
Hitelesített felhasználó
14.000 HUF 54.27 USD
Igényes rézkarc gyűjtemény nincs minimálár!!! Igényes rézkarc gyűjtemény nincs minimálár!!!
Hitelesített felhasználó
22.000 HUF
8.000 HUF 31.01 USD
Porec /Poreč / látképe  1572 Hogenberg eredeti rézmetszet Porec /Poreč / látképe  1572 Hogenberg eredeti rézmetszet
PayPal Ajándékötlet Hitelesített felhasználó

Porec /Poreč / látképe 1572 Hogenberg eredeti rézmetszet

Eredeti! Nagyon szép színekkel
Lejárat: 5 nap 0 óra1 licit
25.000 HUF 96.91 USD
Kerámiaváza kék színben, jelzett. Kerámiaváza kék színben, jelzett.
PayPal

Kerámiaváza kék színben, jelzett.

Lejárat: 12 nap 17 óra0 licit
2.700 HUF 10.47 USD
 3 soros 147 cm !! NINCS MINIMÁLÁR !!!!  3 soros 147 cm !! NINCS MINIMÁLÁR !!!!

3 soros 147 cm !! NINCS MINIMÁLÁR !!!!

Lejárat: 5 nap 5 óra27 licit
6.500 HUF 25.20 USD
VOLKOV MIHAIL - PIROSKA 25 X 30 cm olaj, farost VOLKOV MIHAIL - PIROSKA 25 X 30 cm olaj, farost
Hitelesített felhasználó
8.000 HUF 31.01 USD
Figyelem, kiárúsítás!! Antik bross, miniatűr festménnyel Figyelem, kiárúsítás!! Antik bross, miniatűr festménnyel
Hitelesített felhasználó
5.990 HUF 23.22 USD
Rekeszzománc régi nyakék NINCS MINIMÁLÁR !!! Rekeszzománc régi nyakék NINCS MINIMÁLÁR !!!
1.200 HUF 4.65 USD
ART DECO filigrán berakásos doboz NINCS MINIMÁLÁR !!! ART DECO filigrán berakásos doboz NINCS MINIMÁLÁR !!!
150 HUF 0.58 USD
​XVIII.századi csatajelenetes nagyméretű tajtékpipa NINCS MINIMÁLÁR !!! ​XVIII.századi csatajelenetes nagyméretű tajtékpipa NINCS MINIMÁLÁR !!!
8.000 HUF 31.01 USD
VOLKOV MIHAIL - ÉJSZAKA A HEGYEKBEN 46,5 X 34,5 cm olaj, farost VOLKOV MIHAIL - ÉJSZAKA A HEGYEKBEN 46,5 X 34,5 cm olaj, farost
Hitelesített felhasználó
13.000 HUF 50.39 USD
Sopron-Mende Gusztáv -né Lándori Angéla csendélet festmény Sopron-Mende Gusztáv -né Lándori Angéla csendélet festmény
Hitelesített felhasználó
39.000 HUF 151.17 USD
Hadzsy Olga Nemzeti szalonos csendélet festmény Hadzsy Olga Nemzeti szalonos csendélet festmény
Hitelesített felhasználó
38.000 HUF 147.30 USD
Figyelem,kiárúsítás! Antik Zsolnay körpecsétes pirogránit kaspó. Figyelem,kiárúsítás! Antik Zsolnay körpecsétes pirogránit kaspó.
Hitelesített felhasználó
6.990 HUF 27.09 USD
Figyelem,kiárúsítás! Zsolnay antik korsós fiú szobor. Figyelem,kiárúsítás! Zsolnay antik korsós fiú szobor.
Hitelesített felhasználó
5.990 HUF 23.22 USD
Olasz selyemkép Gyönyörű!!!! Olasz selyemkép Gyönyörű!!!!

Olasz selyemkép Gyönyörű!!!!

Lejárat: 1 nap 3 óra0 licit
7.950 HUF 30.82 USD
Figyelem,kiárúsítás!! Antik óriás méretű dupla repülőgép makett ,asztaldísz! Figyelem,kiárúsítás!! Antik óriás méretű dupla repülőgép makett ,asztaldísz!
Ajándékötlet Hitelesített felhasználó

Figyelem,kiárúsítás!! Antik óriás méretű dupla repülőgép makett ,asztaldísz!

A kikiáltási ár megeggyezik a minimálárral!!
Lejárat: 4 nap 6 óra0 licit
29.990 HUF 116.25 USD
Pablo Picasso litográfia, Marina Picasso limitált kiadás Pablo Picasso litográfia, Marina Picasso limitált kiadás
PayPal Hitelesített felhasználó

Pablo Picasso litográfia, Marina Picasso limitált kiadás

Marina Picasso által kézzel aláírt és sorszámozott
Lejárat: 2 nap 7 óra0 licit
311.000 HUF
110.000 HUF 426.39 USD
Antik férfi próbababa szabóságból Antik férfi próbababa szabóságból
Hitelesített felhasználó

Antik férfi próbababa szabóságból

Lejárat: 4 óra 2 perc0 licit
25.000 HUF 96.91 USD
Figyelem,kiárúsítás! Antik női akt ón szobor. Figyelem,kiárúsítás! Antik női akt ón szobor.

Figyelem,kiárúsítás! Antik női akt ón szobor.

Lejárat: 13 óra 59 perc0 licit
19.990 HUF 77.49 USD
Tóth János korai őszi áradás festmény 31X38 cm Tóth János korai őszi áradás festmény 31X38 cm
Hitelesített felhasználó
7.000 HUF 27.13 USD
VOLKOV MIHAIL - NYÁRI ÁLOM 46 X 36 cm olaj, farost VOLKOV MIHAIL - NYÁRI ÁLOM 46 X 36 cm olaj, farost
Hitelesített felhasználó
11.000 HUF 42.64 USD
VOLKOV MIHAIL - IMA 44 X 36 cm olaj, farost VOLKOV MIHAIL - IMA 44 X 36 cm olaj, farost
Hitelesített felhasználó

VOLKOV MIHAIL - IMA 44 X 36 cm olaj, farost

Lejárat: 10 nap 21 óra1 licit
13.000 HUF 50.39 USD
Antik kézicsomózású perzsa szőnyeg (2*3 m) Antik kézicsomózású perzsa szőnyeg (2*3 m)
15.000 HUF 58.14 USD
Barcsay Jenő Szentendre 36 cm X 46 cm Barcsay Jenő Szentendre 36 cm X 46 cm
Hitelesített felhasználó

Barcsay Jenő Szentendre 36 cm X 46 cm

Lejárat: 10 nap 2 óra5 licit
14.000 HUF 54.27 USD
Hitelesített felhasználó

Lejárat: 10 nap 1 óra4 licit
14.000 HUF 54.27 USD
Barcsay Jenő házak holdfényben 29,5 cm X 43 cm Barcsay Jenő házak holdfényben 29,5 cm X 43 cm
Hitelesített felhasználó
12.000 HUF 46.51 USD
Hermle negyed ütős kandalló óra hibátlan állapotban Hermle negyed ütős kandalló óra hibátlan állapotban
18.000 HUF 69.77 USD
Balla B.Nagybányai táj.Olajfestmény. Balla B.Nagybányai táj.Olajfestmény.
PayPal

Balla B.Nagybányai táj.Olajfestmény.

Lejárat: 2 nap 5 óra4 licit
31 HUF 0.12 USD
Zsolnay népi ruhás hölgy. Zsolnay népi ruhás hölgy.
PayPal

Zsolnay népi ruhás hölgy.

Lejárat: 2 nap 4 óra26 licit
3.200 HUF 12.40 USD
Zákány Eszter-Cicás nő kerámia Zákány Eszter-Cicás nő kerámia

Zákány Eszter-Cicás nő kerámia

Lejárat: 2 nap 12 óra0 licit
8.000 HUF 31.01 USD
Gyönyörű régi nagy festmény Gyönyörű régi nagy festmény

Gyönyörű régi nagy festmény

Lejárat: 5 nap 4 óra0 licit
26.000 HUF 100.78 USD
Perzsa gyapjú szőnyeg.Kézi csomózású.300x200cm. Perzsa gyapjú szőnyeg.Kézi csomózású.300x200cm.
PayPal
91 HUF 0.35 USD
Perzsa gyapjú szőnyeg.Kézi csomózású. Perzsa gyapjú szőnyeg.Kézi csomózású.
PayPal

Perzsa gyapjú szőnyeg.Kézi csomózású.

Lejárat: 2 nap 4 óra12 licit
91 HUF 0.35 USD
Vén Emil festmény 42,5 X 52,5 cm Vén Emil festmény 42,5 X 52,5 cm
Hitelesített felhasználó

Vén Emil festmény 42,5 X 52,5 cm

Lejárat: 9 nap 0 óra1 licit
12.000 HUF 46.51 USD
Római és Árpád kori pénzek.Tisztítatlan. Római és Árpád kori pénzek.Tisztítatlan.
PayPal
12.000 HUF 46.51 USD
Porcelán csillár.Capodimonte.Hibátlan.6 karú.Működik. Porcelán csillár.Capodimonte.Hibátlan.6 karú.Működik.
PayPal
6.000 HUF 23.26 USD
Melocco Miklós bronz szobor.Dombormű. Melocco Miklós bronz szobor.Dombormű.
PayPal

Melocco Miklós bronz szobor.Dombormű.

Lejárat: 2 nap 4 óra34 licit
4.011 HUF 15.55 USD
1 2 3 4 5 ... 37

44
44 80 98

Google+