Összes kategóriában
Terméktípus
Anyag
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

13 tétel

Ezüstök egyben Ezüstök egyben

Ezüstök egyben

Lejárat: 3 óra 39 perc0 licit
80.000 HUF
30.000 HUF 108.24 USD
Ezüst+ csont női szipka Ezüst+ csont női szipka

Ezüst+ csont női szipka

Lejárat: 4 óra 56 perc0 licit
4.000 HUF 14.43 USD
2db ezüst kés 2db ezüst kés

2db ezüst kés

Lejárat: 1 nap 5 óra0 licit
60.000 HUF 216.47 USD
Ezüstözött cukorszedő Ezüstözött cukorszedő

Ezüstözött cukorszedő

Lejárat: 2 nap 7 óra0 licit
3.450 HUF 12.45 USD
Ezüstözött váza Ezüstözött váza

Ezüstözött váza

Lejárat: 2 nap 7 óra0 licit
2.750 HUF 9.92 USD
Herendi különlegesség! Porcelán+ezüst kuriózum! /3/ Herendi különlegesség! Porcelán+ezüst kuriózum! /3/
Hitelesített felhasználó

Herendi különlegesség! Porcelán+ezüst kuriózum! /3/

925-ös ezüst karral pénzverdés jelzéssel,aranyozva
Lejárat: 2 nap 8 óra0 licit
25.000 HUF 90.20 USD
2 db ezüstkanál egyben!Teás és mokkás! 2 db ezüstkanál egyben!Teás és mokkás!

2 db ezüstkanál egyben!Teás és mokkás!

Lejárat: 2 nap 23 óra0 licit
8.000 HUF 28.86 USD
Angol ezüstözött gyertyatartó Angol ezüstözött gyertyatartó

Angol ezüstözött gyertyatartó

Lejárat: 4 nap 3 óra0 licit
1.000 HUF 3.61 USD
Ezüstözött kancsó Ezüstözött kancsó

Ezüstözött kancsó

Lejárat: 4 nap 7 óra2 licit
151 HUF 0.54 USD
Ezüstözött cukortartó és kiöntő Ezüstözött cukortartó és kiöntő

Ezüstözött cukortartó és kiöntő

Lejárat: 4 nap 7 óra1 licit
1 HUF 0.00 USD
Ezüst kiskanál,mokkáskanál Ezüst kiskanál,mokkáskanál

Ezüst kiskanál,mokkáskanál

Lejárat: 6 nap 1 óra0 licit
2.700 HUF 9.74 USD
Ezüstözött fedeles kínáló Ezüstözött fedeles kínáló

Ezüstözött fedeles kínáló

Lejárat: 6 nap 7 óra0 licit
17.500 HUF 63.14 USD
Antik ezüst kanalak eredeti dobozban Antik ezüst kanalak eredeti dobozban

Antik ezüst kanalak eredeti dobozban

Lejárat: 7 nap 6 óra0 licit
30.500 HUF 110.04 USD

Google+