Összes kategóriában
Terméktípus
Anyag
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

11 tétel

a kategória kiemelt termékei:
Barokk ezüstözött asztalközép.Gyönyörű.19.század. Barokk ezüstözött asztalközép.Gyönyörű.19.század.
Paypal
6.000 HUF 20.93 USD
Antik vastagon ezüstözött szervírozó készlet tezáshoz Antik vastagon ezüstözött szervírozó készlet tezáshoz
Hitelesített felhasználó
8.000 HUF 27.90 USD
Ezüstözött,jelzett angol teáskészlet tálcával eladó! Ezüstözött,jelzett angol teáskészlet tálcával eladó!
Paypal Hitelesített felhasználó
25.000 HUF
15.000 HUF 52.31 USD
Ezüst tárgyak egy csomagban. Ezüst tárgyak egy csomagban.
Ajándékötlet Hitelesített felhasználó

Ezüst tárgyak egy csomagban.

Lejárat: 3 nap 11 óra6 licit
40.000 HUF 139.51 USD
Paypal
6.000 HUF 20.93 USD
EZÜST,,BÉCSI BAROKK GYERTYATARTÓ. EZÜST,,BÉCSI BAROKK GYERTYATARTÓ.

EZÜST,,BÉCSI BAROKK GYERTYATARTÓ.

Lejárat: 4 nap 20 óra0 licit
45.000 HUF 156.94 USD
Különleges, kristályüveg nyelű ezüst kézi nagyító Különleges, kristályüveg nyelű ezüst kézi nagyító
30.000 HUF 104.63 USD
Ezüst tál, tálka Ezüst tál, tálka

Ezüst tál, tálka

Lejárat: 6 nap 18 óra0 licit
25.000 HUF 87.19 USD
Ezüst púderes szelence Ezüst púderes szelence

Ezüst púderes szelence

Lejárat: 6 nap 18 óra0 licit
18.000 HUF 62.78 USD
Régi ezüstözött Arab (?) kiöntő Régi ezüstözött Arab (?) kiöntő

Régi ezüstözött Arab (?) kiöntő

Lejárat: 10 nap 20 óra0 licit
12.000 HUF 41.85 USD
​Gyönyörű szecessziós wmf ezüstözött fali tál! Plaque. ​Gyönyörű szecessziós wmf ezüstözött fali tál! Plaque.
30.000 HUF 104.63 USD
Pazar vastagon ezüstözött csemege kínáló kosár Pazar vastagon ezüstözött csemege kínáló kosár
Hitelesített felhasználó
4.500 HUF 15.69 USD

Google+