Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

Téma

További opciók ...
Technika

További opciók ...
Hordozó

Legnagyobb méret

Szignó

Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre

Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

32.942 tétel
1. oldal / 559

Várkonyi festmény Eladó! -40% Várkonyi festmény Eladó!
Feltöltve: 2024. márc. 11. 18:20
125.000,-
75.000 HUF 204.18 USD
BERKES ANTAL PEST UTCA KLODILD PALOTA  AUTÓ JELZETT FESTMÉNY -20% BERKES ANTAL PEST UTCA KLODILD PALOTA  AUTÓ JELZETT FESTMÉNY
298.000,-
238.400 HUF 649.01 USD
Feltöltve: 2023. júl. 01. 07:04
40.000 HUF 108.89 USD
Weintráger Adolf :  FALUVÉGE 1968 JELZETT OLAJFESTMÉNY FESTMÉNY KÉP  EREDETI KERET -20% Weintráger Adolf :  FALUVÉGE 1968 JELZETT OLAJFESTMÉNY FESTMÉNY KÉP  EREDETI KERET
62.800,-
50.240 HUF 136.77 USD
298.000,-
238.400 HUF 649.01 USD
 Weintráger Adolf : Téli táj 1971 JELZETT OLAJFESTMÉNY FESTMÉNY KÉP -20%  Weintráger Adolf : Téli táj 1971 JELZETT OLAJFESTMÉNY FESTMÉNY KÉP
68.200,-
54.560 HUF 148.53 USD
GLATZ OSZKÁR PORTRÉ ÖNARCKÉP FESTMÉNY JELZETT KERETEZETT -20% GLATZ OSZKÁR PORTRÉ ÖNARCKÉP FESTMÉNY JELZETT KERETEZETT
2.828.000,-
2.262.400 HUF 6,159.09 USD
Pipázó cigány lány szignózott festmény. Olaj-vászon technika, ismeretlen festő munkája. -20% Pipázó cigány lány szignózott festmény. Olaj-vászon technika, ismeretlen festő munkája.
32.000,-
25.600 HUF 69.69 USD
Gémeskút festmény eladó -35% Gémeskút festmény eladó
Feltöltve: 2024. márc. 11. 18:19
154.000,-
100.100 HUF 272.51 USD
Feltöltve: 2023. máj. 07. 05:03
59.000 HUF 160.62 USD
MÜNCHEN EREDETI SZENT PÉTER BAZILIKA EREKLYE 1686 CERTIFIKÁLT BAROKK HÚSVÉT OLAJ FESTMÉNY + KERET -20% MÜNCHEN EREDETI SZENT PÉTER BAZILIKA EREKLYE 1686 CERTIFIKÁLT BAROKK HÚSVÉT OLAJ FESTMÉNY + KERET
682.000,-
545.600 HUF 1,485.32 USD
Weintráger Adolf : Templom 1959 JELZETT OLAJFESTMÉNY FESTMÉNY KÉP -20% Weintráger Adolf : Templom 1959 JELZETT OLAJFESTMÉNY FESTMÉNY KÉP
74.800,-
59.840 HUF 162.91 USD
Göldner Tibor festmény  eladó! -35% Göldner Tibor festmény  eladó!
Feltöltve: 2024. márc. 11. 18:17
115.000,-
74.750 HUF 203.50 USD
Eredeti Paál Albert JELZETT FESTMÉNY  BUDAPEST ELSŐ RÉGI ERZSÉBET HÍD PEST DUNA KORZÓ 1936 -20% Eredeti Paál Albert JELZETT FESTMÉNY  BUDAPEST ELSŐ RÉGI ERZSÉBET HÍD PEST DUNA KORZÓ 1936
282.000,-
225.600 HUF 614.17 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 10:22
70.000 HUF 190.57 USD
SZATMÁRI HORVÁTH KÁLMÁN : TABÁN KŐMŰVES UTCA FESTMÉNY 1931 -20% SZATMÁRI HORVÁTH KÁLMÁN : TABÁN KŐMŰVES UTCA FESTMÉNY 1931
182.000,-
145.600 HUF 396.38 USD
Schönberger Armand : FÉRFI AKT + KERET + DEDIKÁLT PROSPEKTUS -20% Schönberger Armand : FÉRFI AKT + KERET + DEDIKÁLT PROSPEKTUS
382.000,-
305.600 HUF 831.96 USD
BUDAPEST LÁTKÉP LÁNCHÍD Párizs1900 jelzett KVALITÁSOS OJAJ FESTMÉNY KERETTEL -15% BUDAPEST LÁTKÉP LÁNCHÍD Párizs1900 jelzett KVALITÁSOS OJAJ FESTMÉNY KERETTEL
118.000,-
100.300 HUF 273.05 USD
Velence -30% Velence
Feltöltve: 2024. febr. 27. 15:41
1.200.000,-
840.000 HUF 2,286.79 USD
Weintráger Adolf :  BAJA TÉL 1971 JELZETT OLAJFESTMÉNY FESTMÉNY  KÉP EREDETI KERET -20% Weintráger Adolf :  BAJA TÉL 1971 JELZETT OLAJFESTMÉNY FESTMÉNY  KÉP EREDETI KERET
82.800,-
66.240 HUF 180.33 USD
Ruzicskay György : LÁTOMÁS GRAFIKA JELZETT KÉP  KERETTEL -15% Ruzicskay György : LÁTOMÁS GRAFIKA JELZETT KÉP  KERETTEL
82.800,-
70.380 HUF 191.60 USD
195.000 HUF 530.86 USD
Feltöltve: 2023. szept. 30. 04:34
59.000 HUF 160.62 USD
6.800 HUF 18.51 USD
45.000 HUF 122.51 USD
PETER HECKNER FESTMÉNY : BUDAPEST BUDA VÁRNEGYED SZENT ISTVÁN SZOBOR HALÁSZBÁSTYA + KERET -20% PETER HECKNER FESTMÉNY : BUDAPEST BUDA VÁRNEGYED SZENT ISTVÁN SZOBOR HALÁSZBÁSTYA + KERET
128.000,-
102.400 HUF 278.77 USD
495.000 HUF 1,347.57 USD
GOTTFRIED LÖCKER BUDAPEST - BÉCS : FESTMÉNY + DOBOZ KERET -20% GOTTFRIED LÖCKER BUDAPEST - BÉCS : FESTMÉNY + DOBOZ KERET
482.000,-
385.600 HUF 1,049.75 USD
Dési Huber István : Olvasó férfi kerettel -20% Dési Huber István : Olvasó férfi kerettel
Feltöltve: 2024. márc. 26. 15:40
92.800,-
74.240 HUF 202.11 USD
BIEDERMEIER FESTMÉNY FATÁBLÁRA FESTETT HALÁSZ KERETEZETT -20% BIEDERMEIER FESTMÉNY FATÁBLÁRA FESTETT HALÁSZ KERETEZETT
68.200,-
54.560 HUF 148.53 USD
Dési Huber István : Férfi képmás kerettel -20% Dési Huber István : Férfi képmás kerettel
92.800,-
74.240 HUF 202.11 USD
LIEDER FRIGYES ÉS FIA: BIDERMEIER NŐ + FÉRFI PORTRÉ NOWOTNY WIEN FESTMÉNY 1847 + KORABELI KERET -20% LIEDER FRIGYES ÉS FIA: BIDERMEIER NŐ + FÉRFI PORTRÉ NOWOTNY WIEN FESTMÉNY 1847 + KORABELI KERET
3.280.000,-
2.624.000 HUF 7,143.50 USD
  Viski festmény eladó! -30%   Viski festmény eladó!
153.000,-
107.100 HUF 291.57 USD
A SZENTHÁROMSÁG NAGYON RÉGI EGYHÁZI FESTMÉNY OLAJ + VÁSZON ANGYAL PUTTÓ RENDKIVÜLI -20% A SZENTHÁROMSÁG NAGYON RÉGI EGYHÁZI FESTMÉNY OLAJ + VÁSZON ANGYAL PUTTÓ RENDKIVÜLI
148.000,-
118.400 HUF 322.33 USD
Alpesi tájkép szignózott festmény. Olaj-vászon technika, ismeretlen festő munkája. -30% Alpesi tájkép szignózott festmény. Olaj-vászon technika, ismeretlen festő munkája.
40.000,-
28.000 HUF 76.23 USD
Feltöltve: 2023. jún. 22. 18:10
259.000 HUF 705.09 USD
Görög freskó falikép 24x30x1 cm -25% Görög freskó falikép 24x30x1 cm
Feltöltve: Tegnap, 08:39
69.000,-
51.750 HUF 140.88 USD
Pataky Ferenc festmény eladó -35% Pataky Ferenc festmény eladó
100.000,-
65.000 HUF 176.95 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 14:00
275.000 HUF 748.65 USD
Weintráger Adolf : Tanyacsoport 1972 ÓRIÁS JELZETT OLAJFESTMÉNY FESTMÉNY KÉP -20% Weintráger Adolf : Tanyacsoport 1972 ÓRIÁS JELZETT OLAJFESTMÉNY FESTMÉNY KÉP
78.000,-
62.400 HUF 169.88 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 10:09
2.999.000 HUF 8,164.39 USD
1.220.000 HUF 3,321.29 USD
SZÜCS : TABÁN HOLDVILÁG UTCA JELZETT AKVARELL KÉP FESTMÉNY B -20% SZÜCS : TABÁN HOLDVILÁG UTCA JELZETT AKVARELL KÉP FESTMÉNY B
48.200,-
38.560 HUF 104.97 USD
250.000 HUF 680.59 USD

ZOÓ JÁNOS (1822-1897):Hölgy portré 1872. olaj-vászon 70x56 cm festmény

Szentesi festőművész 200 éves születése alkalmából
Feltöltve: 2024. febr. 14. 08:21
200.000 HUF 544.47 USD
Weintráger Adolf : Vízpart 1971 JELZETT OLAJFESTMÉNY FESTMÉNY KÉP -15% Weintráger Adolf : Vízpart 1971 JELZETT OLAJFESTMÉNY FESTMÉNY KÉP
58.200,-
49.470 HUF 134.68 USD
28.200 HUF 76.77 USD
39.000 HUF 106.17 USD
Csendélet eladó ! -40% Csendélet eladó !
188.000,-
112.800 HUF 307.08 USD

AGGHÁZY GYULA (1850-1919): Virágos udvar 38*48 cm

Kieselbach Galéria aukcióján szerepelt festmény
180.000 HUF 490.03 USD
95.000 HUF 258.63 USD
220.000 HUF 598.92 USD
98.000 HUF 266.79 USD
8.500.000 HUF 23,140.14 USD
59.000 HUF 160.62 USD
Virágcsendélet -20% Virágcsendélet
Feltöltve: 2024. febr. 27. 15:39
180.000,-
144.000 HUF 392.02 USD
40.000 HUF 108.89 USD
58.800 HUF 160.08 USD
60
1 2 3 4 5 ... 559
Ugrás erre az oldalra: