Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

7 tétel

Papp Tünde Csodás alkony. Olaj, farost 2011. 40x28 cm Papp Tünde Csodás alkony. Olaj, farost 2011. 40x28 cm
25.000 HUF 87.01 USD
Bernáth Ilma (1891 - 1961) - A spanyol nő című festménye Bernáth Ilma (1891 - 1961) - A spanyol nő című festménye
Hitelesített felhasználó
50.000 HUF 174.02 USD
Hegyi György: Sugárzó kagyló Hegyi György: Sugárzó kagyló
Hitelesített felhasználó

Hegyi György: Sugárzó kagyló

Lejárat: 10 nap 14 óra0 licit
150.000 HUF
110.000 HUF 382.84 USD
Hegyi György: Fej  arany háttérben Hegyi György: Fej  arany háttérben
Hitelesített felhasználó

Hegyi György: Fej arany háttérben

Lejárat: 10 nap 16 óra0 licit
200.000 HUF
140.000 HUF 487.25 USD
Virágözön 30x30-as vászon-akril Virágözön 30x30-as vászon-akril

Virágözön 30x30-as vászon-akril

Lejárat: 11 nap 15 óra0 licit
3.990 HUF 13.89 USD
Szilaj csikó 30x30-as vászon-akril Szilaj csikó 30x30-as vászon-akril

Szilaj csikó 30x30-as vászon-akril

Lejárat: 11 nap 15 óra0 licit
3.990 HUF 13.89 USD
Picasso masolatok, Dali Picasso masolatok, Dali

Picasso masolatok, Dali "ujra gondolás"

Lejárat: 12 nap 16 óra0 licit
10.000 HUF 34.80 USD

Google+