460 tétel
Lejárat: 11 nap 15 óra0 licit
20.000 HUF
20.000 HUF
15.000 HUF
40.72 USD
Lejárat: 3 nap 15 óra0 licit
8.000 HUF
21.72 USD
Lejárat: 11 óra 42 perc0 licit
5.000 HUF
13.57 USD
Eladva: 2024. jan. 20. 11:2153 licit
Eladva: 2024. jan. 21. 19:426 licit
Eladva: 2024. jan. 21. 19:525 licit
Szabó Vladimir (1905-1991) "Parkban" c. ceruzarajza, kartonon. Jelzett, keretben,üveg mögött.Eredeti
Eladva: 2024. jan. 21. 20:294 licit
Eladva: 2024. jan. 25. 20:4265 licit
Hugo Wulz (1936-2000) egyedi monográfia/litográfia, grafit szignós, kísérőlevéllel, és prospektussal
Eladva: 2024. febr. 11. 16:3321 licit