Összes kategóriában
Téma
Anyag
Jelzés/Szignó

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

13 tétel

a kategória kiemelt termékei:
19.századi angyal faszobor.45cm-es.Magyar szobrász. 19.századi angyal faszobor.45cm-es.Magyar szobrász.
Paypal
5.580 HUF 19.29 USD
Paypal
5.580 HUF 19.29 USD
​Don Quijote de la Mancha ​Don Quijote de la Mancha

​Don Quijote de la Mancha

Lejárat: 2 nap 23 óra0 licit
5.400 HUF
3.900 HUF 13.48 USD
Szobor Szobor

Szobor

Lejárat: 4 nap 20 óra0 licit
20.000 HUF 69.15 USD
JELZETT NÉPI IPARM. SZOBOR HÁZT.FELSZÁM.-BÓL HARMADÁRON! JELZETT NÉPI IPARM. SZOBOR HÁZT.FELSZÁM.-BÓL HARMADÁRON!
Hitelesített felhasználó
8.990 HUF 31.08 USD
Régi madár szobor lépcsőzetes fa emelvényen Régi madár szobor lépcsőzetes fa emelvényen
5.000 HUF 17.29 USD
Sherlock Holmes jelenetet ábrázoló szobor Sherlock Holmes jelenetet ábrázoló szobor

Sherlock Holmes jelenetet ábrázoló szobor

Lejárat: 6 nap 22 óra0 licit
16.000 HUF 55.32 USD
Nagy méretű " Kis Jézus " szobor ! Nagy méretű " Kis Jézus " szobor !

Nagy méretű " Kis Jézus " szobor !

Lejárat: 7 nap 16 óra0 licit
7.500 HUF 25.93 USD
Farkas szobor Farkas szobor

Farkas szobor

Lejárat: 9 nap 19 óra0 licit
4.500 HUF 15.56 USD
Régi réz hattyú szobor Régi réz hattyú szobor

Régi réz hattyú szobor

Lejárat: 9 nap 19 óra0 licit
1.500 HUF 5.19 USD
Szkarabeusz kőből Szkarabeusz kőből

Szkarabeusz kőből

Lejárat: 9 nap 19 óra2 licit
2.500 HUF 8.64 USD
Antik fáklyát tartó bronz putto szobor hamutartó Antik fáklyát tartó bronz putto szobor hamutartó
14.000 HUF 48.41 USD
 SZOFOKLÉSZ.....(SOPHOCLES) SZOBRÁNAK KICSINYÍTETT MÁSA  SZOFOKLÉSZ.....(SOPHOCLES) SZOBRÁNAK KICSINYÍTETT MÁSA
Hitelesített felhasználó
10.000 HUF
7.000 HUF 24.20 USD
EURÓPA LEGHÍRESEBB VÉNUSSZOBRA KICSIBEN EURÓPA LEGHÍRESEBB VÉNUSSZOBRA KICSIBEN
Hitelesített felhasználó

EURÓPA LEGHÍRESEBB VÉNUSSZOBRA KICSIBEN

Lejárat: 13 nap 17 óra0 licit
10.000 HUF
7.000 HUF 24.20 USD

Google+