9 tétel
Lejárat: 1 nap 4 óra0 licit
50.000 HUF
136.45 USD
Faragott fa tigris,festés berakás nélkül,egy db-ból kifaragva.hossz.29 cm,sz 7.5 cm,mag.15 cm 925 gr
Ez a szobo erőt sugároz,ő az őserdő ura.
22.000 HUF
22.000 HUF
18.000 HUF
49.12 USD
Lejárat: 4 nap 7 óra4 licit
8.809 HUF
24.04 USD
Lejárat: 9 nap 6 óra0 licit
4.990 HUF
13.62 USD
Faragott állatok,fából,egy darabból lehetőleg együtt,az orrszarvú első tülök ragasztva van.Akciós!
Darabonként is odaadom korrekt áron.
18.000 HUF
18.000 HUF
15.000 HUF
40.94 USD
eozin nyaklánc
3d
herendi foo
porcelán fogantyú
sérült porcelán
vintage női karóra
velencei maszk
j t kalmár
cell
ezüst gyűrű türkiz
bethlehem
almády
öntöttvas virágtartó
kaspó nagyméretű
fischer kiöntő
korosten
hatalmas tál
britannica hungarica
herendi teáscsésze viktória
bertha
szűcs judit
régi kínai
scultéty
kávézó asztal
copeland bertha