88 tétel
Antik aranyozott tükör korànak megfelelő àllapotban !
Antik aranyozott tükör!
Eladva: 2024. márc. 13. 08:55
Eladva: 2024. márc. 03. 12:55
Eladva: 2024. febr. 25. 13:07
Eladva: 2024. febr. 20. 16:27
3 darab egyforma tükör, fa keretben, osztrák, csiszolt üveg, gyönyörű darabok nagyon szép állapotban
Eladva: 2024. febr. 11. 22:43
Eladva: 2024. febr. 08. 08:51
Eladva: 2024. febr. 06. 13:34
Eladva: 2024. febr. 03. 16:46
Eladva: 2024. febr. 02. 12:37
Eladva: 2024. jan. 31. 12:03
lat készlet
volkstedt madár
herendi nipp
dobroszláv józsef
kossuth pohár
borza teréz
ragusa
pinceajtó
döbröczöni kálmán
kocsikerék
ametiszt karkötő
landsman
falióra inga
kerámia tyúk
ezüst mandzsetta
barna üveg
somlai
rum
dvtk
ezüst gömb fülbevaló
figaro
galléros
orosz készlet
fajansz fűszertartó
sakk figurák