All items
All categories
advanced search
This item has been sold! To look for similar listings use search or browse the related items.

Teljes hagyaték aukción! Hatalmas Madarász Gyula (1858-1931) olaj,vászon festmény! Gyönyörű 1 Ft-ról

Minden 1 Ft-ról, minimálár nélkül!

Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Sold on: May. 24, 2021 19:49

Guarantee: eternal
Auction details
Bids: 54 bids
Item details
Listed: May 17, 2021
Item code: 3635963
Views: 556
Watchers: 8
Seller

Finumer (84)
Csongrád county

Authenticated user

Very responsive to messages
Positive feedback: 100%
Last login: Yesterday, 20:14
Member since: October 18, 2016
Az eladó originalként jelölte meg az alkotást, amelyre eternal pénzvisszafizetési garanciát vállal. Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Subject:landscape
Technique:oil
Style:realism
Largest size:big (from 80 cm)
Signature:signed
Condition:flawless
Originality:original
Money-back guarantee on originality:yes
Originality confirmed by expert?:yes

Teljes hagyaték aukción. Festmények, Zsolnay tárgyak, ezüst tárgyak stb.

Minden 1 Ft-ról, minimálár nélkül aukción! A legnagyobb licit viszi.

Hetente több darab kerül fel aukcióra, amíg el nem fogynak.

Jelen aukció:

Hatalmas méretű Madarász Gyula olaj,vászon festmény, tökéletes állapotban, kerettel együtt. Keret nélkül: 63x79 cm, kerettel: 83x98 cm

!Garantáltan eredeti! Magas értéket képvisel.

Aukciózárás Pünkösd hétfő este.

A járványhelyzetre való tekintettel preferálom a csomagküldést, ami biztosítással ellátott bombabiztos csomagolásban történik és amennyiben délután 14 óráig beérkezik a vételár a bankszámlára, akkor aznap elindul, másnapra ott van. Ha valaki ragaszkodik a személyes átvételhez, akkor arra Szegeden van lehetőség.

Köszönöm.

Guarantee conditions

Guarantee: eternal

Payment options

Wire transfer in advance
Cash

Shipping options

Shipping from: Hungary
Local pickupSzeged
Postázás törékenyként3990 HUF