All items
All categories
advanced search
This item has been sold! To look for similar listings use search or browse the related items.

Teljes hagyaték aukción! Nagy méretű Pauly Erik (1870-?) olaj,vászon festmény! Gyönyörű 1 Ft-ról!

Minden 1 Ft-ról, minimálár nélkül!

Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Sold on: May. 24, 2021 20:35

Guarantee: eternal
Auction details
Bids: 100 bids
Item details
Listed: May 17, 2021
Item code: 3635973
Views: 506
Watchers: 10
Seller

Finumer (84)
Csongrád county

Authenticated user

Very responsive to messages
Positive feedback: 100%
Last login: Today, 01:10
Member since: October 18, 2016
Az eladó originalként jelölte meg az alkotást, amelyre eternal pénzvisszafizetési garanciát vállal. Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Subject:genre scene
Technique:oil
Style:realism
Largest size:medium (up to 80 cm)
Signature:signed
Condition:flawless
Originality:original
Money-back guarantee on originality:yes
Originality confirmed by expert?:yes

Teljes hagyaték aukción. Festmények, Zsolnay tárgyak, ezüst tárgyak stb.

Minden 1 Ft-ról, minimálár nélkül aukción! A legnagyobb licit viszi.

Hetente több darab kerül fel aukcióra, amíg el nem fogynak.

Jelen aukció:

Nagy méretű Pauly Erik (1870-?) olaj,vászon festmény, tökéletes állapotban, kerettel együtt. Keret nélkül: 50x49 cm, kerettel: 69x66 cm

!Garantáltan eredeti! Magas értéket képvisel.

Aukciózárás Pünkösd hétfő este.

A járványhelyzetre való tekintettel preferálom a csomagküldést, ami biztosítással ellátott bombabiztos csomagolásban történik és amennyiben délután 14 óráig beérkezik a vételár a bankszámlára, akkor aznap elindul, másnapra ott van. Ha valaki ragaszkodik a személyes átvételhez, akkor arra Szegeden van lehetőség.

Köszönöm.

Guarantee conditions

Guarantee: eternal

Payment options

Wire transfer in advance
Cash

Shipping options

Shipping from: Hungary
Local pickupSzeged
Postázás törékenyként3800 HUF