Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

6 tétel
1900-as évek elejéről nagy méretű fotel, "trónszék". 1900-as évek elejéről nagy méretű fotel, "trónszék".
Fix áras termék
39.000 HUF 124.44 USD
Intarziás dohányzóasztal, faragott tömörfa lábakkal. Intarziás dohányzóasztal, faragott tömörfa lábakkal.
Fix áras termék
99.900 HUF 318.75 USD
19.század, nagy méretű, hibátlan, működő, antik falióra. 19.század, nagy méretű, hibátlan, működő, antik falióra.
Fix áras termék
299.900 HUF 956.88 USD