Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

364 tétel
1. oldal / 9

Régi Capodimonte Italya Napoleon Csésze Szett.Jelzett. Régi Capodimonte Italya Napoleon Csésze Szett.Jelzett.
Alkuképes termék
68.000 HUF 222.22 USD
Original Sunkid Teddy Bear Mackó.33 cm. Original Sunkid Teddy Bear Mackó.33 cm.
Alkuképes termék
28.500 HUF 93.14 USD
Régi Vászon Baba. 18 cm. Régi Vászon Baba. 18 cm.
Alkuképes termék

Régi Vászon Baba. 18 cm.

Feltöltve: Tegnap, 19:58
5.600 HUF 18.30 USD
Régi Porcelán Fejű Baba.Jelzett. 20 cm. Régi Porcelán Fejű Baba.Jelzett. 20 cm.
Alkuképes termék
15.500 HUF 50.65 USD
Régi Porcelán Fejű Baba. 40 cm. Régi Porcelán Fejű Baba. 40 cm.
Alkuképes termék

Régi Porcelán Fejű Baba. 40 cm.

Feltöltve: Tegnap, 19:39
22.500 HUF 73.53 USD
Régi Porcelán Fejű Baba.Jelzett. 35 cm. Régi Porcelán Fejű Baba.Jelzett. 35 cm.
Alkuképes termék
25.500 HUF 83.33 USD
Régi Porcelán Fejű Baba.Jelzett. 40 cm. Régi Porcelán Fejű Baba.Jelzett. 40 cm.
Alkuképes termék
28.500 HUF 93.14 USD
Marionett Csörgős Bábú Marionett Csörgős Bábú
Alkuképes termék

Marionett Csörgős Bábú

Feltöltve: Tegnap, 19:05
24.500 HUF 80.07 USD
Zsolnay Lüsztermázas Gyümölcsös Süteményes Tányér Készlet.4 Darabos. Zsolnay Lüsztermázas Gyümölcsös Süteményes Tányér Készlet.4 Darabos.
Alkuképes termék
18.500 HUF 60.46 USD
Hollóházi Rózsa Fogós Virág Mintás Mokkás Készlet Hollóházi Rózsa Fogós Virág Mintás Mokkás Készlet
Alkuképes termék
65.000 HUF 212.42 USD
Ritka Egyedi Exkluzív Haas & Czjzek Schlaggenwald 1867-1888.Étkészlet.20 Darabos. Ritka Egyedi Exkluzív Haas & Czjzek Schlaggenwald 1867-1888.Étkészlet.20 Darabos.
Alkuképes termék
855.000 HUF 2,794.12 USD
Ritka Exkluzív Pirkenhammer Fischer & Mieg 1918-1938. 6 Személyes Teás-Kávéskészlet. Ritka Exkluzív Pirkenhammer Fischer & Mieg 1918-1938. 6 Személyes Teás-Kávéskészlet.
Alkuképes termék
450.000 HUF 1,470.59 USD
Ritka Exkluzív Pirkenhammer Fischer & Mieg 1853-1873. 12 Személyes Teás-Kávéskészlet. Ritka Exkluzív Pirkenhammer Fischer & Mieg 1853-1873. 12 Személyes Teás-Kávéskészlet.
Alkuképes termék
355.000 HUF 1,160.13 USD
Johann Maresch  Majolika Faience Váza,Karaffa.38 cm. Johann Maresch  Majolika Faience Váza,Karaffa.38 cm.
Alkuképes termék
165.000 HUF 539.22 USD
Fischer Ignác Budapest 1870-1895.Kézi Festésű Porcelán Váza.Jelzett.35 cm. Fischer Ignác Budapest 1870-1895.Kézi Festésű Porcelán Váza.Jelzett.35 cm.
Alkuképes termék
98.500 HUF 321.90 USD
Régi Mitológiai Kézi Festésű Kerámia Majolika Fedeles Váza.Jelzett. Régi Mitológiai Kézi Festésű Kerámia Majolika Fedeles Váza.Jelzett.
Alkuképes termék
185.000 HUF 604.58 USD
Régi Vándorfiú Kutyájával Majolika Figurális Szobor.26 cm.Jelzett. Régi Vándorfiú Kutyájával Majolika Figurális Szobor.26 cm.Jelzett.
Alkuképes termék
38.000 HUF 124.18 USD
Régi Kézi Festésű Kerámia Majolika Fedeles Váza.Jelzett. Régi Kézi Festésű Kerámia Majolika Fedeles Váza.Jelzett.
Alkuképes termék
38.900 HUF 127.12 USD
Osztrák W Schiller & Son. Gerbing & Stephan Kerámia Figurális Váza.1861-1900. 30 cm. Osztrák W Schiller & Son. Gerbing & Stephan Kerámia Figurális Váza.1861-1900. 30 cm.
Alkuképes termék
165.000 HUF 539.22 USD
Német Royal Bonn 1890-1920. Madaras Virágos Fedeles Porcelán Váza,Karaffa. Jelzett Német Royal Bonn 1890-1920. Madaras Virágos Fedeles Porcelán Váza,Karaffa. Jelzett
Alkuképes termék
138.000 HUF 450.98 USD
Fischer Ignác Budapest 1870-1895. Puttós Porcelán Lámpatest,Gyertyatartó.Jelzett. Fischer Ignác Budapest 1870-1895. Puttós Porcelán Lámpatest,Gyertyatartó.Jelzett.
Alkuképes termék
185.000 HUF 604.58 USD
Exkluzív Zepter La Perle 18/10 Rozsdamentes 15 db Pezsgős Készlet Exkluzív Zepter La Perle 18/10 Rozsdamentes 15 db Pezsgős Készlet
Fix áras termék
99.900 HUF 326.47 USD
Kézi Festésű Onix Márvány-Réz Doboz,Ékszertartó.Jelzett. Kézi Festésű Onix Márvány-Réz Doboz,Ékszertartó.Jelzett.
Alkuképes termék
15.500 HUF 50.65 USD
Nyitható Furnérozott Fa Asztal Nyitható Furnérozott Fa Asztal
Alkuképes termék

Nyitható Furnérozott Fa Asztal

Feltöltve: 2021. júl. 06. 10:36
38.900 HUF 127.12 USD
Art Deco Vitrin,Vitrin Szekrény. Art Deco Vitrin,Vitrin Szekrény.
Alkuképes termék

Art Deco Vitrin,Vitrin Szekrény.

Feltöltve: 2021. júl. 05. 17:58
88.000 HUF 287.58 USD
Ónémet Vitrines Tálaló Szekrény. Ónémet Vitrines Tálaló Szekrény.
Alkuképes termék

Ónémet Vitrines Tálaló Szekrény.

Feltöltve: 2021. júl. 05. 17:54
115.000 HUF 375.82 USD
Elől Nyíló Vitrin,Vitrines Szekrény. Elől Nyíló Vitrin,Vitrines Szekrény.
Alkuképes termék

Elől Nyíló Vitrin,Vitrines Szekrény.

Feltöltve: 2021. júl. 05. 17:49
85.000 HUF 277.78 USD
Art Deco Pfeiffer & Löwenstein Schlackenwerth Keselyű,(Sas) Porcelán Figura. Art Deco Pfeiffer & Löwenstein Schlackenwerth Keselyű,(Sas) Porcelán Figura.
Fix áras termék
150.000 HUF 490.20 USD
Német Hutschenreuther,K.Tutter 2244/1, Anya Gyermekével,Porcelán Figura Német Hutschenreuther,K.Tutter 2244/1, Anya Gyermekével,Porcelán Figura
Alkuképes termék
125.000 HUF 408.50 USD
Ritka Német Hertwig & Co Katzhűtte Puttós Angyalos Bonbonier Asztalközép.Jelzett. Ritka Német Hertwig & Co Katzhűtte Puttós Angyalos Bonbonier Asztalközép.Jelzett.
Alkuképes termék
85.000 HUF 277.78 USD
Ritka Biedermeier Lábas Papagájos Kézi Festésű Porcelán Váza.Jelzett. Ritka Biedermeier Lábas Papagájos Kézi Festésű Porcelán Váza.Jelzett.
Alkuképes termék
185.000 HUF 604.58 USD
Ritka Nagy Majolika Puttós-Halas Váza Asztalközép Ritka Nagy Majolika Puttós-Halas Váza Asztalközép
Fix áras termék
98.900 HUF 323.20 USD
Régi Német Junghans Keramia Mechanikus Falióra,Óra. Régi Német Junghans Keramia Mechanikus Falióra,Óra.
Alkuképes termék
29.900 HUF 97.71 USD
Réz Asztali Tiffany Jellegű Lámpa. Réz Asztali Tiffany Jellegű Lámpa.
Alkuképes termék

Réz Asztali Tiffany Jellegű Lámpa.

Feltöltve: 2021. júl. 03. 10:08
38.900 HUF 127.12 USD
Edgar Degas Fésülködő Nő Reprodukció Múzeumi Nyomat, Festmény,Kép. Edgar Degas Fésülködő Nő Reprodukció Múzeumi Nyomat, Festmény,Kép.
Alkuképes termék
45.000 HUF 147.06 USD
Katonai Vegyvédelmi,Gázmaszk Készlet. Katonai Vegyvédelmi,Gázmaszk Készlet.
Alkuképes termék

Katonai Vegyvédelmi,Gázmaszk Készlet.

Feltöltve: 2021. júl. 02. 19:40
9.900 HUF 32.35 USD
Színházi Strassz Köves Retikül Táska. Színházi Strassz Köves Retikül Táska.
Alkuképes termék

Színházi Strassz Köves Retikül Táska.

Feltöltve: 2021. júl. 02. 16:08
5.500 HUF 17.97 USD
Régi Irattartós Kígyóbőr Táska. Régi Irattartós Kígyóbőr Táska.
Alkuképes termék

Régi Irattartós Kígyóbőr Táska.

Feltöltve: 2021. júl. 02. 15:52
25.500 HUF 83.33 USD
1 2 3 4 5 ... 9

44
44 80 98