Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

5 tétel
Bíró Ferenc tempera, kb.50x60, papír, tempera Bíró Ferenc tempera, kb.50x60, papír, tempera
Hitelesített felhasználó
30.000 HUF
20.000 HUF 67.16 USD
Hoitsy Fridolin, rózsa csendélet, sérülésekkel, kartonon Hoitsy Fridolin, rózsa csendélet, sérülésekkel, kartonon
Hitelesített felhasználó
21 HUF 0.07 USD
Bihari Balogh akvarell, eredeti keretében, törött üveggel, kb.20x30 cm Bihari Balogh akvarell, eredeti keretében, törött üveggel, kb.20x30 cm
Hitelesített felhasználó
5.000 HUF 16.79 USD
Id.Benedek Jenő (1906-1987) olajfestménye, farost, 60x44+szép keret Id.Benedek Jenő (1906-1987) olajfestménye, farost, 60x44+szép keret
Hitelesített felhasználó
69.999 HUF
29.999 HUF 100.74 USD

Google+