30 tétel
sokfiókos komód
antik vadász
bakelit kitűző
kisdobos öv
faragott madár
antik földgömb
selyem terítő
pénzfa
himolla
lovas kocsi
bay alajos
cigány lány
monostori
erotik
aranyozott kávéskészlet
grafika akt
antik rézkarc
papp oszkár
ázsiai bútor
színész képeslap
nigéria
tálaló szett
100000000 pengő
pico
habfürdő