Kép, grafika (23.825 tétel)
(23825)
Acélmetszet
(164)
Akvarell
(794)
Ceruzarajz
(877)
Egyéb
(2292)
Fametszet
(774)
Gouache
(19)
Grafika
(2324)
Karikatúra
(81)
Linóleummetszet
(762)
Litográfia
(2570)
Nyomat
(3427)
Pasztell
(304)
Plakát
(684)
Rézkarc
(6811)
Selyemkép
(298)
Tempera
(93)
Tus
(753)
Tűzzománc
(711)
Üvegfestmény
(87)
Téma
absztrakt
(1335)
akt
(985)
állatok
(1111)
csendélet
(491)
egyéb téma
(3465)
egyházi
(475)
életkép
(2692)
emberek
(2064)
enteriőr
(55)
hajózás
(141)
mitológia
(194)
portré
(929)
tájkép
(2754)
tenger
(72)
természet
(346)
történelmi
(434)
utcakép
(875)
vadászat, halászat
(104)
(4833)
További opciók ...
Technika
grafit
(52)
szén
(16)
tus
(21)
vegyes
(216)
(603)
Hordozó
acéllemez
(68)
bőr
(62)
fa
(490)
karton
(1584)
papír
(11602)
rézlemez
(344)
selyem
(201)
vászon
(630)
(8397)
További opciók ...
absztrakt
(817)
art deco
(521)
avantgard
(280)
barokk
(146)
biedermeier
(149)
expresszionizmus
(257)
fauvizmus
(23)
futurista
(17)
impresszionizmus
(151)
keleti
(212)
klasszicizmus
(268)
kubista
(40)
minimalizmus
(46)
modern
(1466)
naturalista
(626)
pop art
(70)
poszt-impresszionizmus
(126)
poszt-modern
(124)
realizmus
(658)
rokokó
(17)
szecesszió
(283)
szimbolizmus
(79)
szocreál
(106)
szürrealizmus
(180)
(16716)
További opciók ...
-1800
(114)
1800-1899
(924)
1900-1949
(2601)
1950-1969
(2023)
1970-1989
(2907)
1990-1999
(706)
2000-
(1782)
ismeretlen
(800)
(11521)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(3359)
szignózott
(11406)
(8613)
(6979)
(6085)
(111)
restaurált
(15)
sérült
(228)
eredeti
(17316)
ismeretlen
(2830)
korai reprodukció
(589)
modern reprodukció
(1469)
(1149)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(13113)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(8756)
nem
(4357)
23.825 tétel
1. oldal / 398
Durkó Gábor (1916-2003): Falusi vasárnap - akvarell
Adriaen Van Ostode rézkarc Énekesek az ablakban
Irányi István: Marosvásárhelyi tájkép
EGYEDI RENDELÉS lala2000-nek Vintage martini reklám plakát reprint nyomat A4 méret
Bajor Ágost (1892-1958) HALÁSZBÁSTYA
Kernstok Károly - Munka a mezőn (tanulmányrajz)
Simon András : Szenvedő Krisztus
Bokros László: Burkus király
Scultéty Éva - Délután - szinezett rézkarc
Női akt tusrajz kerettel
Tiepolo - A keresztre feszítés - vászon reprint
Vinkó Leó - Levente és a zöld fejek 36,5 x 42,5 cm c-print, merített papír
Kossuth Lajos kép
Pinczehelyi Sándor - Cím nélkül szitanyomat
Boldizsár István: Vízparton (akvarell)
Szőnyi István: Munkácsy Mihály portréja (rézkarc) ritka nagyméretű grafika, festő portré
Gross Arnold (1929-2015): Reneszánsz, szignált rézkarc fakszimile, 39x66 cm
Fehér Kornélia "Nyári csodakert" c. tűzzománc ingyen postával
Anders Zorn - Älvan - reprint
Japán fametszet, ukiyo-e
Tűzzománc képek fém lemezen, főnix, tulipán és absztrakt mintákkal. 10x 10 cm-esek, hibátlanok
Szalay Lajos: Harangozó
Henri Le Sidaner - Téli utcácska - vakrámás vászon reprint
Kolozsváry Grandpierre Miklós nyomat +rézkarc minta
Széchényi Ferenc rézmetszet
Gróf Széchenyi István - Rézkarc
(K) Palkó József képcsarnokos képe 42x52 cm kerettel. Színezett rézkarc?
Goblein kép / Baranyi Judit iparművész munkája /
Márton Béla: Parkrészlet
Veszprémi Endre: Régi gázgyár rézkarc
EGYEDI TERMÉK szatyildinek: Gulácsy Lajos Szappanbuborék 1911 festmény művészeti nyomat
Fehér Margit tűzzománc - Tél a fenyők között
Rozanits Tibor (1931-): Gólyák, hidegtű, jelzett grafika
Kovács Erzsébet tűzzománc
Hangya András: Születés (grafit ceruzarajz 1942-ből, üveg alatt, keretben 36x36 cm)
Berki Viola Munkácsy-díjas Érdemes művész rézkarca
Szőnyi István mappa 12 db. ofszet nyomattal, teljes!
Borsos Miklós /Tengerparton
A.A. Dürer Apokalipszis négy lovasa - nyomat alumínium lemezen-Retro kép a 60-70-es évekből
Erotika - Gáspár Zoltán
Barcsay Jenő szitanyomat 10*22 cm
Szőnyi István - Virágzó fa, 1924 k., rézkarc
Kass Jànos : Hamlet
Ludwig Rohbock (1824-1893) : Késmárk és a Kárpátok
Petrik Pál: Lovasszekér
Macskássy Izolda tüneményesen meseszép selyemgrafikája, a "Lány virággal" keresi új tulajdonosát!
Magyar művész 1980 körül : "Kuglóf"
Egresi Zsuzsa: Májusi történet
1890-1900 Richard Bong: Francia udvari viselet az első császárság idejéből - Litográfia
Vinkó Leó: Éjjeli csendélet
Sopron, Tűztorony rézkarc, falra kész keretben
Szényi Zoltán: Városi életkép templommal
1800 -as évekből származó Párizsi divatlap/valószinű kőnyomat/ keretben
Berlin, Lange Brücke, a nagyherceg szobrával, Eredeti acelmetszet ca.1843
Ruhla . Eredeti acelmetszet ca.1835
Cetara , Salernoi öböl.Eredeti acelmetszet ca.1847
Emden, Ostfriesland. Eredeti acelmetszet ca.1841
Torbole, Garda tó, in Tirol. Eredeti acelmetszet ca.1846
A Gensdarm piac Berlin ben. eredeti acelmetszet ca.1840
60
60
80
100
1
2
3
4
5
398
Ugrás erre az oldalra: