gy��r 750 (0 tétel)
fém falióra
gyöngyház intarzia
fedák
gunda antal
karácsonyi tál
10 fillér 1926
jánosi sándor
cseh bizsu
művészi üveg
herendi o sullivan
beduin
fokhagyma tartó
alföldi porcelán kompótos
omega quartz
százados
herendi türkiz
polska
pc játék
szignó nélkül
fajansz tortatál
kották
festmények virág
fiúk
kerti csobogó
madaras festmény