kock��s k��preg��ny (0 tétel)
nő kutyával porcelán
drasche galambos
gömbön ülő
espana 82
keret kis
gránit tartó
orfű
herendi osztott
arató váza
macska medál
neobarokk intarziás asztal
trachten
jávai
zsolnay maci
eton herendi teás
szállodacsengő
kispest gránit tálca
50000korona
rubin pácolt
díszes pohár
50 forint 1973
borsos miklós rézkarc
örömanya ruha
sweden
wallendorf lány