macska porcel��n (0 tétel)
hollóházi tea
karácsonyfadísz szódásüveg
sérült kerámia
zsolnay bárányos
hímzett selyem
ezüst pipa
zsolnay kemény
pengő fillér
lakkozott fa
fotó keretben
antant szíj
art deco fogantyú
régi képregény
berlin olimpia
len ruha
old country roses
munkácsi öntöttvas
borsodi sor
uhrin tibor
achát gyöngysor
tallérsütő
clarks
tíz korona
elegáns ülőgarnitúra
régi macik