barokk ez��st (0 tétel)
dudás gyula
réz dohányzóasztal
francia kristály
nyári istván
selyem festmény
húsvéti terítő
szvasztika
ezüst feszület
aranyozott evőeszköz
mira
muránói kancsó
játékkatona
navaratna
tollrajz
zsolnay furulyázó juhász
zsolnay paradicsom
k csíkos antónia
sztankó
intarziás asztalka
elek istván
caprice
egyed lászló
bertha
szilke zsolnay
cluj napoca