j��vor p��l (0 tétel)
lovas kocsi
antik porcelán babák
m kir
olaj vászon
cornavin óra
hosszabbító
első napi veret
perlusz
eisch
gróf károlyi
zsolnay bögre balaton
porcelán tálaló készlet
festmény sérült
mária ezüst medál
függelék
2 fillér 1931
márta fotel
orosz tojás
zsóri balogh erzsébet
mester óra
étkezőasztal art deco
szepessy
veres miklós
herendi tartó
savoy