Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

Téma

Technika

Hordozó

Legnagyobb méret

Szignó

Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre

Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

szantrucsek (4 tétel)
Szantrucsek Jenő jelzéssel olaj, vászon festmény, 58 x 48 cm-es. 0169 -40% Szantrucsek Jenő jelzéssel olaj, vászon festmény, 58 x 48 cm-es. 0169
180.000,-
108.000 HUF 294.28 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 19:04
36.000 HUF 98.09 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 12:10
40.000 HUF 108.99 USD