v��gfalvi (0 tétel)
heidi
félegyházi gyula
herendi hamuzó
tűzi aranyozott
zsolnay virágmintás váza
as
zsolnay tálas
zsolnay eozin többtüzű
párvati
tőrbot
század
gyelmis lukács
mettlach
merle
366
szirmai antal
komódok
fehérarany óra
fotel pár
gramofon tölcsér
vass viktor
1000 forint 1998
junghans óra
elly strobach
antik kisasztal