ferenc j��zsef (0 tétel)
ambrus
zsolnay tacskó
zsolnay ibolyás bögre
capitaly
márffy ödön
népi terítő
beszédes lászló jános
18 század
vaj forma
podmaniczky
endrédy
antik herendi csésze
aranyozott forint
asztallap
antik ezüst lánc
kvalitásos
12
talpas kristály kínáló
doulton
apponyi étkészlet
régi csillár
keleti porcelán
rekesz zománc
tapló
antilop