henczn�� de��k (0 tétel)
felsmann tamás
lovak festmény
bambusz bútor
kalász
galambot etető lány
ezüst desszert
zsolnay virágtartó
hangulat lámpa
műtárgy
seguso
jankay tibor
zsolnay mór
lámpa szoborral
zománc ezüst
cigány lány
vadászati kiállítás
herendi apponyi kék
aranyozott kép
polonne
retro kerámia kaspó
kémcső
szár
vászonfazék
ruscha
1941 húsz pengő