tintatart�� ez��st (0 tétel)
orosz asztali óra
kerti csobogó
girland
zsugor mázas
2korona
lábtartó zsámoly
tus akvarell
osztrák kancsó
gorka sárga
muránói üveg hal
hetey katalin
antik kapcsoló
herendi amfora
fonott tároló
umberto eco
vászon hímzett
zsolnay nefelejcses tál
alföldi porcelán autó
rubint ávrahám péter
alföldi porcelán varia
modellek
régi sörnyitó
gyöngyös arany gyűrű
kubista szobor
ezüst fülbevaló zafírral