��vegt��lka (0 tétel)
len ruha
porcelán fácán
polc tartó
500 forint 1956
csokis
tereszczuk péter
herendi szüretelő pár
tukán lámpa
köln fotel
aranyozott falikar
intarziás kisasztal
szaszvaros
sárai erzsébet fórizsné
ezüst 200 ft 1992
játékpisztoly
tápay lajos
zsebóradoboz
karácsonyi mintás
kovács antal
pál ferenc kerámia
osztrák kancsó
antik komódok
sarreguemines csokis
faber gabriella
miklós istván