��z porcel��n (0 tétel)
herendi apponyi tál
damaszkolt
50 dínár
herendi körmös váza
erdős
fiú porcelán
kövület
1963
gimes lajos
reneszánsz szék
zsolnay étkészlet főnix
antal irén
ottó prutscher
porcelán ételhordó
aranyozott fülbevaló
fa posztamens
fao
borotvás
antik ékszertartó
wittmann
tüll terítő
markos
abalon
török jános sérült
zsolnay szalonnázó juhász