1969 fill��r (0 tétel)
aquincumi liba
szeberényi dániel
katonai képeslap
bodrog
roy kirkham
végh gusztáv
praktika
karlsruhe
steiner anna
japán akvarell
angol fajansz tányér
herendi kagyló kínáló
gajdos
katonai doboz
kék csészealj
drasche őzike
simon iván
süteményes tányér zsolnai
ezüstnyaklánc
szentolvasó
piefort
balerina cipő
celldömölk
ké
aranyozott érmék