1976 (8 tétel)
Lejárat: 5 nap 18 óra0 licit
60.000 HUF
60.000 HUF
35.000 HUF
95.13 USD
Lejárat: 2 perc 59 sec0 licit
110.000 HUF
298.99 USD
Lejárat: 4 óra 24 perc0 licit
120.000 HUF
120.000 HUF
39.999 HUF
108.72 USD
Lejárat: 21 óra 49 perc0 licit
8.000 HUF
21.74 USD
Gustav Rossi (1898-1976) olaj-vászon csendélet keretben gyönyörű festmény szignált német olasz festő
80.000 HUF
80.000 HUF
50.000 HUF
135.91 USD
Lejárat: 2 nap 6 óra0 licit
80.000 HUF
80.000 HUF
50.000 HUF
135.91 USD
Lejárat: 5 nap 18 óra0 licit
60.000 HUF
60.000 HUF
35.000 HUF
95.13 USD
Lejárat: 6 nap 23 óra0 licit
16.000 HUF
43.49 USD
Lejárat: 6 nap 23 óra0 licit
16.000 HUF
43.49 USD
varróláda
ifj vigyázó
károly gyula
fehér antik porcelán
régi orosz
piros kávés
váci andrás
constantin
bajonett papucs
quo vadis
festmény állatok
levescsésze
fényképes medál
arany gyűrű ametiszt
herendi kakasos
ezer korona
pax toll
orosz kitüntetés
wm csepel
sarok pad
hagymatároló
zománc táblák
bőr kézitáska
kristálygömb
drasche őzike