2 m��rka ez��st (0 tétel)
ültetőkártya
akvamarin köves ezüst gyűrű
1 peng
hajóóra
kisteleki
antik sérült festmény
hímzett lenvászon
üveg tetővel
feliratos csésze
faragott lakk
1943 augusztus
b pengő unc
zsolnay búzavirág mokkás
bécsi bronz szobor
fekete opál gyűrű
szertkaroly
halászok rézkarc
cirkónia medál
tiger mázas
csoór
varróskészlet
antik kandaló
fémveret
régi iratcsipesz
árvízvédelmi kitüntetés