Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

Téma

Technika

Hordozó

Legnagyobb méret

Szignó

Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre

Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

50 x 60 (43 tétel)
6.000 HUF 16.13 USD
175.000 HUF 470.39 USD
55.000 HUF 147.84 USD
Hans Harlander Német festő,,olaj - fa festménye,,40 x 50 cm,,kerettel,60 x 70 cm. -20% Hans Harlander Német festő,,olaj - fa festménye,,40 x 50 cm,,kerettel,60 x 70 cm.
185.000,-
148.000 HUF 397.82 USD
Szilvásy Margit EREDETI festménye garanciával,,mérete,60 x 50 cm. -50% Szilvásy Margit EREDETI festménye garanciával,,mérete,60 x 50 cm.
95.000,-
47.500 HUF 127.68 USD
19.800 HUF 53.22 USD
155.000 HUF 416.63 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 20:49
20.000 HUF 53.76 USD
20.000 HUF 53.76 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 20:12
30.000 HUF 80.64 USD
54.500 HUF 146.49 USD
Bor szignóval olaj, vászon festmény, csendélet, 60 x 50 cm-es. -40% Bor szignóval olaj, vászon festmény, csendélet, 60 x 50 cm-es.
240.000,-
144.000 HUF 387.07 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 50 x 60 cm-es, szignált -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 50 x 60 cm-es, szignált
220.000,-
132.000 HUF 354.81 USD
Arany László jelzéssel olaj, vászon festmény, 50 x 60 cm-es. 0272 -40% Arany László jelzéssel olaj, vászon festmény, 50 x 60 cm-es. 0272
140.000,-
84.000 HUF 225.79 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 50 x 60 cm-es -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 50 x 60 cm-es
180.000,-
108.000 HUF 290.30 USD
Kilyén Árpád erdélyi festőművész tempera festménye, 60 x 50 cm-es. 0219 -40% Kilyén Árpád erdélyi festőművész tempera festménye, 60 x 50 cm-es. 0219
220.000,-
132.000 HUF 354.81 USD
Déry Béla olaj, fán festménye, 50 x 60 cm-es. 0278 -40% Déry Béla olaj, fán festménye, 50 x 60 cm-es. 0278
120.000,-
72.000 HUF 193.53 USD
XX. század eleji akt festmény, olaj, vászon, 60 x 50 cm-es nagyságú. -40% XX. század eleji akt festmény, olaj, vászon, 60 x 50 cm-es nagyságú.
95.000,-
57.000 HUF 153.21 USD
Aknay jelzéssel absztrakt festmény, olaj, kartonon, 60 x 50 cm-es. 0314 -40% Aknay jelzéssel absztrakt festmény, olaj, kartonon, 60 x 50 cm-es. 0314
80.000,-
48.000 HUF 129.02 USD
XIX. századi művész festménye, olaj, vászon,  50 x 60 cm-es. -40% XIX. századi művész festménye, olaj, vászon,  50 x 60 cm-es.
120.000,-
72.000 HUF 193.53 USD
Csákány szignóval olaj, kartonon festmény, 60 x 50 cm-es -40% Csákány szignóval olaj, kartonon festmény, 60 x 50 cm-es
80.000,-
48.000 HUF 129.02 USD
P. Bak János olaj, vászon festménye, 60 x 50 cm-es. 0227 -40% P. Bak János olaj, vászon festménye, 60 x 50 cm-es. 0227
160.000,-
96.000 HUF 258.04 USD
Herendi György olaj, vászon festmény, 60 x 50 cm-es. 0220 -40% Herendi György olaj, vászon festmény, 60 x 50 cm-es. 0220
130.000,-
78.000 HUF 209.66 USD
180.000,-
108.000 HUF 290.30 USD
Zólyom Remecz László olaj, vászon festmény, 50 x 60 cm-es -40% Zólyom Remecz László olaj, vászon festmény, 50 x 60 cm-es
150.000,-
90.000 HUF 241.92 USD
15.000 HUF 40.32 USD
5.000 HUF 13.44 USD
10.000 HUF 26.88 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 21:25
50.000 HUF 134.40 USD
25.000 HUF 67.20 USD
25.000 HUF 67.20 USD
Feltöltve: 2024. febr. 02. 17:23
28.900 HUF 77.68 USD
28.900 HUF 77.68 USD
50.000 HUF 134.40 USD
50.000 HUF 134.40 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 02:00
78.000 HUF 209.66 USD
48.000 HUF 129.02 USD
Feltöltve: 2023. máj. 10. 06:29
200.000 HUF 537.59 USD