acz��l (0 tétel)
horty
balla
hollóházi kávéscsésze
színezett rézkarc
falitéka
női pénztárca
art deco fotelek
fateknő
csont kínai
szalma maci
nagy ezüst fülbevaló
1930
paszomány
lőporszaru
marokkói
kalevala
festett orosz
kenyérvágó
hollóházi balerina
vidai
10 pengő 1926
jurcsák bonbonier
jelzett
dagerrotípia
ezüst kompótos