alf��ldi porcel��nok margar��t��s (0 tétel)
fso
boda dezső
200korona
180 cm szobor
orosz fém katonai
rotring csőtollkészlet
akim
türkizkék üveg váza
kagyló berakásos ékszer
illés lászló váza
2023 forint
zsonay porcelán
só papír
nefrit nyaklánc
horthy magyar királyi
antik nemesfém ékszer
alföldi porcelán zöld magyaros
böröcz márta kerámiák
furnérozott fa doboz
antik szekrény restaurált
régi trafó
bordó bizsu
pengő tervezet
hanság
vasarely skier