almandin (6 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 02:49
45.000 HUF
121.55 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 18:23
24.500 HUF
66.18 USD
Feltöltve: 2023. szept. 08. 19:19
2.990 HUF
8.08 USD
szecessziós szalonasztal
mártélyi festmény
figurális asztal
2023
csók istván rézkarcok
sárga arany brill gyűrű
régi ruszlis üveg
asztal space age
tag heuer női
miniatűr sárgaréz cica
lámpabúra 3 db
antik arany gyűrű brillel
gyöngyös pásztó
balladái
régi zománcos kuglófsütő
izzó füzér
fali lamp
kék fátyol üveg váza
paul rentsch
herendi csungvert
vízprogramozó ásványok
zsolnay tányérkocsonyás
tanyai tájkép
intarziás bútor szekrény
rajz 1890