Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
antik evőeszköz (562 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 18. 11:58
12.000 HUF
32.58 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 10:27
4.990 HUF
13.55 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
59.59 USD
Feltöltve: 2023. okt. 07. 16:12
36.000 HUF
97.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 05:34
103.999 HUF
282.33 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, 6 személyes desszertes kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.580 HUF
64.01 USD
Feltöltve: 2023. szept. 13. 13:14
14.500 HUF
39.36 USD
ANTIK EZÜST , 8-SZEMÉLYES HALAS EVŐESZKÖZKÉSZLET ,PEST 1910 ÉVEK
Nagyon szépen vésett ,Rendkívül kedvező ár
296.000 HUF
803.57 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, cizellált, 6 személyes halas kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.560 HUF
58.53 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 11:25
29.000 HUF
78.73 USD
Feltöltve: 2023. jún. 01. 06:37
9.000 HUF
24.43 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
64.20 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 10:20
389.000 HUF
1,056.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 14:21
3.000 HUF
8.14 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 15:39
6.770 HUF
18.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:23
101.150 HUF
274.60 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
59.59 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
10 db ezüstözött, jelzett, antik, chippendale, kb. 100 éves, csillogó teáskanál, gyönyörű állapotúak
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.600 HUF
34.21 USD
Feltöltve: 2023. máj. 08. 09:54
333.000 HUF
904.02 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 08:00
20.000 HUF
54.30 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 11:45
16.900 HUF
45.88 USD
Antik, ezüstözött, Elkington & Co, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
9.360 HUF
25.41 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 07:57
38.000 HUF
103.16 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 14:27
18.000 HUF
48.87 USD
Feltöltve: 2023. máj. 29. 09:21
22.990 HUF
62.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 18:59
7.440 HUF
20.20 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 10:53
1.599.000 HUF
4,340.92 USD
Ezüstözött, antik, szép mintázatú, 5 személyes desszertes vagy halas késkészlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.650 HUF
20.77 USD
Antik /1800- as évek/ Ezüst Süteményes készlet,Aranyozott pengével/ villa fejrésszel Díszdobozban!!!
39.900 HUF
108.32 USD
Feltöltve: 2023. máj. 09. 19:04
59.000 HUF
160.17 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 10:39
5.700 HUF
15.47 USD
Feltöltve: 2023. dec. 24. 10:26
70.000 HUF
190.03 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
53.86 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 21:03
52.000 HUF
141.17 USD
Feltöltve: 2023. okt. 08. 06:29
3.300 HUF
8.96 USD
Feltöltve: 2023. máj. 05. 17:42
11.999 HUF
32.57 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 15:22
6.000 HUF
16.29 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 07:05
39.900 HUF
108.32 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 07:44
20.000 HUF
54.30 USD
Antik, ezüstözött, Sheffield, pontsoros, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
8.750 HUF
23.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:45
6.800 HUF
18.46 USD
Feltöltve: 2023. júl. 29. 13:23
2.490 HUF
6.76 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 08:09
4.000 HUF
10.86 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 20:47
1.200 HUF
3.26 USD
Feltöltve: 2024. jan. 19. 10:30
55.000 HUF
149.31 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
vonó
kőbányai figura
balatonszepezd
női ékszeróra
orrszarvú
hirsch
kelety gusztáv
kovács margit lány
alföldi dísztányér
stas fs
onix nyaklánc
tőrös sétapálca
gyerek festmény
kiss ernő
vas oszlop
pál gyula
repülőgép óra
ital kínáló
ágnes
gyöngy medál
cink
százmillió milpengő 1946
ökröcskék
mesekönyvek
beszélgetők