balatonf��redi (0 tétel)
ezüst talpas váza
10 forintos 1962
kraków
intarziás kisasztal
kamarás béla
krajtsovits margit
parfüm rochas
ajkai kristály váza
vászonruha
ványai
pewter
20 forintos 1975
antik falitükör
art deco fogantyú
fekete jános
lila köves
retro karácsonyfa izzósor
paizs péter
retro kerámia falikép
vesztróczy
réz naptár
szűzanya
szputnyik csillár
kerámia nyaklánc
10 para