chodziez (0 tétel)
zöld búra
hollóházi asztalközép
porcelán liba
lengyel festmény
zománcozott kuglóf
íves
lila apponyi
rózsafa asztal
lenin kép
osztrák katonai
hollóházi art deco cica
nescafé bögre
herendi ludasmatyi
pengő 1946
katonai zubbony
rolex kanál
vadász tányér
bunker lámpa
aranyozott falikar
szocreál festmény
drasche hattyú
tus akvarell
breviarium romanum
régi golyóstoll
hollóházi ibolya