cs n��meth mikl��s (0 tétel)
xviii
szász endre hegedű
alice csodaországban
cd tartó
csocsó
zsolnay lámpa
menyasszony
ezüstróka
hollóházi balerina
szecessziós képkeret
retro fülbevaló
teleki
9 karát
1930
ceruzatartó
kristály készlet
dezső józsef
konyakos
herendi waldstein
sztereo
arany érmék
színezett rézkarc
fa madár
századfordulós
ezüst kanna