cser��p kors�� (0 tétel)
szecessziós keret
herendi viktória mintás tányér
ascot
falióra számlap
kisméretű komód
neo
pilch dezső
hajháló
neobarokk kanapé
rosenthal teáskészlet
kaviártartó
amerikai dollár
zsolnay zöld
gdr porcelán
aranyozott nyakék
kacsasütő
vastag csésze
horthy 5 pengő
szerbia
kemenceajtó
dolgozó
svéd kerámia
óriás festmény
sörbontó
17 század