cser��ppipa (0 tétel)
thonet szék jelzett
szemán
hímzett vászon terítő
hollóházi porcelán dísztányér
1971 augusztus
tanya vasziljeva
márványlapos fésülködő
vidám parki
tófej italos
az égig erő fa
j kohn
antik perzsa ezüst
alföldi magyaros kék
piros köves ezüst ékszer
i lipót 15 krajcár
plüss törpe
kammer volkstedt
lóportré
alföldi sárga csíkos
dátumos
édesipar
5 frank 1868
cirkónia medál
ólomkristály pohár készlet
zsolnay pompadour levesestál