ezermester (1 tétel)
ametiszt nyakék
zsolnay posztamens
marokkói asztal
háború és béke
perzsa ezüst
fonyódi
nagyméretű padlóváza
kóser
imalap
herendi ega
aranyozott képkeret
hollóházi hamutartó
topáz fülbevaló arany
bazsali
házak
bergere
revell
pompadur 1
fonott gyűrű
ökörvér mázas
tibor
lemez repülő
antik ezüst tálca
rothmans
sérült szobor