forint sor (3 tétel)
Magyar Festők sor l . 3 X 200 forint ezüst érme , ( Derkovits , Munkácsi , Szinyei )
Eredeti MNB csomagolásban .
18.000 HUF
48.64 USD
Magyar Festők sor ll . 3 X 200 forint ezüst érme , ( Mányoki , Csontváry , Rippl - Rónai )
Eredeti MNB csomagolásban .
18.000 HUF
48.64 USD
Lejárat: 13 nap 1 óra0 licit
18.000 HUF
48.64 USD
sor plakát
espana 82
parker 51
óra tank
10000 forint 1997
kleinbahn
üvegdugós
soltra elemér
iparművészeti macska
ukraine
frank zappa
50000korona
olaj karton
hecsedli mintás tányér
vágta
ezüst szervírozó
posta autó
étkező asztal bővíthető
régi jelvény
slavia 630
élesdy rézkarc
díszletterv
lemez kakas
litográfia állat
bavaria silber