gustav (2 tétel)
Lejárat: 6 nap 23 óra0 licit
80.000 HUF
80.000 HUF
50.000 HUF
135.11 USD
Gustav Rossi (1898-1976) olaj-vászon csendélet keretben gyönyörű festmény szignált német olasz festő
80.000 HUF
80.000 HUF
50.000 HUF
135.11 USD
kév
gyertyaöntő
retro alföldi porcelán
alma karácsonyfadísz
twilight
thonet lerakó
zöld népi kerámia
kutyás képeslap
ametiszt ezüst karkötő
pipázó ember
óbambusz
75 éves
fenyőfa mini
unicum next
ezer pengő 1945
cserépkályha csempe
hideg
antik zsolnay cukortartó
karácsonyfa dísz csomag
húsz pengő 1944
ezüst golyós
színátmenetes
olasz tányérok
miskolci egyetem
spanyol királyi