id��j��r��s (0 tétel)
augusztinyi
fém kerti dísz
asztali óra 400
női cipő 35
ón francia
db öngyújtó
porcelán kúrapohár
ezüst gyűrű 58 59
10 peng
épületek ii
kislány régi képeslap
szent istván 15000
petőfi 7500
horgolt csipkék
fából készült falidísz
csipkés áttört kerámia
réz gyertyatartók egyben
csók istván rézkarcok
hunornak
antik szekrény restaurált
antik örlő
arany korall karkötő
antik pecsétnyomók
ulrica hydman vallien
réz madarak