kar��csonyi gyertyatart�� (0 tétel)
75 éves első
alföldi sárga zöld
ulrich b j
aluminium váza
nyúl szobor
csipkeverő orsó
mid century szőnyeg
több mint
penyaska lászló
kanóc
komód restaurált
régi jelzett falitányér
díszkulacs
fotel felújítva
agár wood
nyomásmérőóra
borda jános
bartha istván
nagy dezső
üveg korona
art deco üvegkészlet
angyalos váza
hatalmas petróleum
kovács ernő
retro műanyag elefánt