kifest�� (6 tétel)
Lejárat: 1 óra 58 perc4 licit
601 HUF
1.63 USD
Faragott fa tigris,festés berakás nélkül,egy db-ból kifaragva.hossz.29 cm,sz 7.5 cm,mag.15 cm 925 gr
Ez a szobo erőt sugároz,ő az őserdő ura.
22.000 HUF
22.000 HUF
18.000 HUF
48.69 USD
Lejárat: 5 nap 1 óra4 licit
601 HUF
1.63 USD
Lejárat: 6 nap 15 óra0 licit
20.000 HUF
54.10 USD
Lejárat: 8 nap 4 óra0 licit
35.000 HUF
35.000 HUF
21.000 HUF
56.81 USD
kalapforma
hollóházi kacsapár
aranyozott étkészlet
14k arany medál
fejérváry
sim
kerámia retro figura
ólomkristály poharak
délvidéki
antik falilámpa
angyalkás szenteltvíztartó
polska
kávéscsésze porcelán
zsolnay pillangós kínáló
próféta
csősál
kard csatlék
betlehemes
koncert plakát
hollóházi női akt
jégkockatartó
különleges zsolnay
alföldi zöld porcelán
omo
kis köcsög