konzol asztal (4 tétel)
Lejárat: 2 nap 17 óra0 licit
160.000 HUF
438.38 USD
áldor jános lászló
zsolnay eozin gyertyatartó
bravo magazin
schell
aukciós katalógus
xviii század
konténer
retro üvegbúra
csehszlovák porcelánok
agricola lídia
mária jézus
csigán
jelzett üveg
thonet garnitúra
szunyoghy andrás
türkiz bross
roskovics
antik ülőke
super 8
siang
antik bokály
istván tallós prohászka
2 forint 1958
szamócás
szepes