szab�� magda (0 tétel)
neoreneszánsz komód
tündéres
1848 krajczár
pm kerámia
választás
szőnyeg sérült
szappantartó porcelán
kőbányai hal
alföldi porcelán kistányér
fáraó medál
görögkatolikus
ipari üveg
picike
wachtmeister
úrihímzés
férfi pulóver
légy boldog
laluk
üvegszobor jelzett
lakodalmas tál
maskara
szarmata
fábri judit
ens bonbonier
emelet