vintage gardr��b (0 tétel)
sárga üveg váza
csigás lámpa
fűzfa
század
ólomüveg ablak
öböl
emődi
zsolnay tányér kisvirágos
jelzett kerámia
piros lámpa
virág medál
bírósági
herendi leveses tál
szemüvegek
selmeczbánya
mosakodó készlet
csáky józsef
hónapos
roxy
mosófazék
retro szappan
ezüst korsó
ezüst pénztárca
eschenbach jenő
marmonkanna