Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

294 tétel
1. oldal / 7

Karfás thonet, gyönyörű állapotban Karfás thonet, gyönyörű állapotban
Alkuképes termék

Karfás thonet, gyönyörű állapotban

Feltöltve: 2019. 07. 15. 17:24
28.000 HUF 96.15 USD
Utazóláda (Thonet?????) Utazóláda (Thonet?????)
Alkuképes termék

Utazóláda (Thonet?????)

38.000 HUF 130.49 USD
Osztrák art deco kerámiaváza Osztrák art deco kerámiaváza
Alkuképes termék

Osztrák art deco kerámiaváza

Feltöltve: 2019. 07. 14. 19:16
30.000 HUF 103.02 USD
XVIII-XIX sz.-i metszet : Titus XVIII-XIX sz.-i metszet : Titus
Alkuképes termék

XVIII-XIX sz.-i metszet : Titus

27.000 HUF 92.72 USD
Barokk bölcső Barokk bölcső
Alkuképes termék

Barokk bölcső

75.000 HUF 257.55 USD
Szüretelő puttony 1800-as évek Szüretelő puttony 1800-as évek
Alkuképes termék

Szüretelő puttony 1800-as évek

40.000 HUF 137.36 USD
Meisseni fehér porcelán váza Meisseni fehér porcelán váza
Alkuképes termék

Meisseni fehér porcelán váza

55.000 HUF 188.87 USD
Szecessziós vas szeneskályha: Csepel Cyclop 30 Szecessziós vas szeneskályha: Csepel Cyclop 30
Alkuképes termék
80.000 HUF 274.72 USD
1900 körüli francia csiszolt tükör 1900 körüli francia csiszolt tükör
Alkuképes termék

1900 körüli francia csiszolt tükör

80.000 HUF 274.72 USD
Parázsfogó színezett Parázsfogó színezett
Alkuképes termék

Parázsfogó színezett

16.000 HUF 54.94 USD
XIX. század végi bronz fokos XIX. század végi bronz fokos
Alkuképes termék

XIX. század végi bronz fokos

16.000 HUF 54.94 USD
Rózsaszín, kagyló alakú üveg váza - XX. század eleje Rózsaszín, kagyló alakú üveg váza - XX. század eleje
Alkuképes termék
55.000 HUF 188.87 USD
Működő vaskályha : Csepel Cyclop 27 Működő vaskályha : Csepel Cyclop 27
Alkuképes termék

Működő vaskályha : Csepel Cyclop 27

80.000 HUF 274.72 USD
Szalay Lajos: Nők, sorszámozott, aláírt szitanyomat Szalay Lajos: Nők, sorszámozott, aláírt szitanyomat
Alkuképes termék
35.000 HUF 120.19 USD
Antik bőr lőportartó a XIX. század végéről - G & J. W. Hawksley, sheffield Antik bőr lőportartó a XIX. század végéről - G & J. W. Hawksley, sheffield
Alkuképes termék
28.000 HUF 96.15 USD
Női ing - népi viselet Női ing - népi viselet
Alkuképes termék

Női ing - népi viselet

Feltöltve: 2019. 07. 14. 19:15
12.000 HUF 41.21 USD
Kisasszony hintó Kisasszony hintó
Alkuképes termék

Kisasszony hintó

399.000 HUF 1,370.17 USD
Barcsay Adorján: A szabadkőművesség bűnei I-II. Barcsay Adorján: A szabadkőművesség bűnei I-II.
Alkuképes termék
42.000 HUF 144.23 USD
Markovics Árpád festmény Markovics Árpád festmény
PayPal
Alkuképes termék

Markovics Árpád festmény

Feltöltve: 2019. 06. 20. 15:22
45.000 HUF 154.53 USD
Markovics Árpád olajfestmény Markovics Árpád olajfestmény
PayPal
Alkuképes termék

Markovics Árpád olajfestmény

Feltöltve: 2019. 06. 20. 15:03
90.000 HUF 309.06 USD
Biedermeier konzolasztal Biedermeier konzolasztal
PayPal
Alkuképes termék

Biedermeier konzolasztal

Feltöltve: 2019. 06. 20. 14:08
170.000 HUF 583.78 USD
PayPal
Alkuképes termék

Markovics Árpád festmény

Feltöltve: 2019. 06. 15. 10:48
90.000 HUF 309.06 USD
PayPal
Alkuképes termék

Markovics Árpád festmény

Feltöltve: 2019. 06. 14. 17:04
55.000 HUF 188.87 USD
Herendi porcelán - hatalmas váza Herendi porcelán - hatalmas váza
Alkuképes termék

Herendi porcelán - hatalmas váza

Feltöltve: 2019. 06. 12. 14:35
95.000 HUF 326.23 USD
Ősz Dénes: Gátfutó rézkarc Ősz Dénes: Gátfutó rézkarc
Alkuképes termék

Ősz Dénes: Gátfutó rézkarc

Feltöltve: 2019. 06. 12. 14:34
15.000 HUF 51.51 USD
Art deco kerámia - jelzett Art deco kerámia - jelzett
Alkuképes termék

Art deco kerámia - jelzett

120.000 HUF 412.08 USD
Szecessziós posztamens Szecessziós posztamens
Alkuképes termék

Szecessziós posztamens

40.000 HUF 137.36 USD
Ősz Dénes: Súlylökő rézkarc Ősz Dénes: Súlylökő rézkarc
Alkuképes termék

Ősz Dénes: Súlylökő rézkarc

15.000 HUF 51.51 USD
Kb. 200 éves sárgaréz kereszt Kb. 200 éves sárgaréz kereszt
Alkuképes termék

Kb. 200 éves sárgaréz kereszt

35.000 HUF 120.19 USD
Ősz Dénes: Diszkoszvető rézkarc Ősz Dénes: Diszkoszvető rézkarc
Alkuképes termék

Ősz Dénes: Diszkoszvető rézkarc

15.000 HUF 51.51 USD
Ősz Dénes: Futó rézkarc Ősz Dénes: Futó rézkarc
Alkuképes termék

Ősz Dénes: Futó rézkarc

15.000 HUF 51.51 USD
Ősz Dénes: Férfi futó rézkarc Ősz Dénes: Férfi futó rézkarc
Alkuképes termék

Ősz Dénes: Férfi futó rézkarc

15.000 HUF 51.51 USD
 Ősz Dénes: Atléták rézkarc  Ősz Dénes: Atléták rézkarc
Alkuképes termék

Ősz Dénes: Atléták rézkarc

15.000 HUF 51.51 USD
Varga Mátyás díszletterv - Carmen Varga Mátyás díszletterv - Carmen
Alkuképes termék

Varga Mátyás díszletterv - Carmen

30.000 HUF 103.02 USD
Thonet szék Thonet szék
Alkuképes termék

Thonet szék

25.000 HUF 85.85 USD
Fenyő szerszámos faliszekrény Fenyő szerszámos faliszekrény
Alkuképes termék

Fenyő szerszámos faliszekrény

35.000 HUF 120.19 USD
Borsos Miklós bronz relief - nagy méret Borsos Miklós bronz relief - nagy méret
Alkuképes termék

Borsos Miklós bronz relief - nagy méret

230.000 HUF 789.82 USD
Virágtartó asztalka PORCELÁN betéttel XIX. század vége Virágtartó asztalka PORCELÁN betéttel XIX. század vége
Alkuképes termék
45.000 HUF 154.53 USD
Ősz Dénes: Birkózók rézkarc Ősz Dénes: Birkózók rézkarc
Alkuképes termék

Ősz Dénes: Birkózók rézkarc

15.000 HUF 51.51 USD
Antik páncélkazetta riasztószerkezettel Antik páncélkazetta riasztószerkezettel
Alkuképes termék

Antik páncélkazetta riasztószerkezettel

Feltöltve: 2019. 06. 12. 14:32
28.000 HUF 96.15 USD
Éjjeliszekrény - art deco Éjjeliszekrény - art deco
Alkuképes termék

Éjjeliszekrény - art deco

Feltöltve: 2019. 06. 08. 13:30
38.000 HUF 130.49 USD
Dohányárusítás antik fémtábla Dohányárusítás antik fémtábla
Alkuképes termék

Dohányárusítás antik fémtábla

Feltöltve: 2019. 06. 08. 13:29
35.000 HUF 120.19 USD
Altman Bertalan: "Jobb a kenés mint a javítás" Altman Bertalan: "Jobb a kenés mint a javítás"
Alkuképes termék
40.000 HUF 137.36 USD
Jelzett thonet szék eladó (1991) Jelzett thonet szék eladó (1991)
Alkuképes termék

Jelzett thonet szék eladó (1991)

Feltöltve: 2019. 05. 29. 12:17
30.000 HUF 103.02 USD
1 2 3 4 5 ... 7

44
44 80 98

Google+